| Mynu a întrebat:

Vampire Diares sau Twilight? Ce se intampla in aceste filme?

Răspuns Câştigător
| aty91 a răspuns:

In ambele este vorba de o poveste de iubire dintre un vampir si o fata obosnuita. Mie sincer nu imi plac aceste filme, mi se par de copii de 13-14 ani. Daca iti place SF-ul te poti uita la ele, dar eu consider ca e o pierdere de vreme.

3 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Sun foarte frumoase. chiar iti recomand sa te uiti la ele.

jurnalele vampirilor: http://www.serialepe.net/2010/04/vampire-diaries-serial-online-gratis.html

| DEBrown a răspuns:

Nu te uita! Sunt cele mai oribile filme aparutestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampire Diaries e mult mai captivant ...si in plus Twilight e o copie dupa cartea The Vampire Diaries in cele doua filme este vorba de o poveste de dragoste dintre o muritoare si un vampir... daca vrei sa le intelegi mai bine uitate la aman2