| Florin19995 a întrebat:

Cine a mers in finala ieri seara la Romani Au Talent?

Răspuns Câştigător
| IAndra a răspuns:

Pe primul loc a fost bruno cu cainii,
pe al doilea loc a fos eduard cu papusa nea alecu adica ventrilocul
pe locul trei a fost trupa florea
funda?

10 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Au intrat Bruno cu cateii, ventrilocul si trupa Florea care sunt de fapt acrobati, nu simpli oameni cu ceva talent. Nu as vrea sa castige niciunul din cei 3 finalisti, nu au impresionat absolut de loc. Cateii parca alergau dupa muste, ventrilocul misca gura iar textul nu a fost chiar fenomenal, iar trupa Florea e consacrata deja, e ca si cum Andra ar participa la concursul asta doar sa castige banii laughing

| zurick a răspuns:

Salut! Pe primul luc Bruno Icobet (dresor de caini), pe locul doi Eduard(ventrilogul), pe ultimul loc trupa florea.Pa,pa.

| Diavolcata a răspuns:

Ala cu Cainele, Ala cu Papusa si o trupa :)http://romaniiautalent.protv.ro/#
Funda?

| NoNameasdod a răspuns:

Pai.
Locul 1 - Bruno si cainii
Locul 2 - Eduard ( ventrilocul )
Locul 3 - A fost Trupa Florea si Cei cu teatrul, dar a castigat Trupa Florea big grin.

| pufoshenia24 a răspuns:

La semifinala 3 a mers mai departe Ana Munteanu ( cea cu desenul in nisip ), Camelia Duta si dansatorii Alex si Andra. :*

| pufoshenia24 a răspuns:

Ana Munteanu, Camelia Duta si dansatorii Alex si Andra.

| NaTl a răspuns:

Nea' Alecu laughing)

| ClaudiuEly a răspuns:

În ultima semifinală de la ROMÂNII AU TALENT, BRUNI ICOBEŢ a impresionat încă o dată cu talentul său de a convinge nu un singur câine, ci trei să îi asculte comenzile. Rând pe rând, cei trei câini au făcut show pe scena de la ROMÂNII AU TALENT, SEMIFINALA 5, SEZONUL 3.

"Bravo", a spus Andra la finalul numărului pe care Bruno l-a pregătit pentru această etapă de la ROMÂNII AU TALENT.

EDUARD ANDREI SANDU a urcat pe scena de la ROMÂNII AU TALENT cu Nea Alecu, un alt prieten de-al său, "extrem de talentat". Concurentul a reuşit şi în această etapă a show-ului ROMÂNII AU TALENT să provoace râsul atât a celor trei juraţi de la ROMÂNII AU TALENT, cât şi a publicului prezent. Aşadar, tânărul a obţinut voturile necesare pentru a merge în FINALA ROMÂNII AU TALENT.

Tot pe 10 mai, pe scena de la ROMÂNII AU TALENT va urca şi TRUPA FLOREA. Acrobaţii au reuşit să obţină "biletul" pentru etapa următoare a competiţiei după ce a prezentat un număr extrem de spectaculos, dar şi periculos.

FUNDITA!?

| ioanna199 a răspuns:

Https://www.facebook.com/....../photo.php
aici ai si momentele. soer ca te-am ajutat;)