| Possible a întrebat:

Cine a privit filmul francez "LOL" ma poate ajuta cu filme de genul lui?

3 răspunsuri:
| fericitaaaa a răspuns:

Filmul e o comedie dar inca nu a aparut apare pe 30.09. 2011 in film e vbdespre:Într-o lume conectată prin YouTube, iTunes şi Facebook, Lola şi prietenii ei navighează online, în timp ce îi evită pe părinţii lor uneori aroganţi şi confuzi. Acest film este un remake dupa o producţie franceză din 2008. În film, tânăra interpretată de Miley este alungată de prietenul ei şi decide să îl urmărească pe cel mai bun prieten al său, iar in acelaşi timp mama sa divorţează, fiindu-i foarte greu să o ia de la capăt ca femeie singură; încearcă - totodată - să restabilească relaţia mamă-fiică.
Acotor:
Miley Cyrus Lola
Demi Moore Anne
Ashley Greene Ashley
Jay Hernandez
Adam G. Sevani
Thomas Jane
Jean-Luc Bilodeau Jeremy
Gina Gershon
Fisher Stevens
Austin Nichols
Nora Dunn
Marlo Thomas
Alexa Nikolas
Chris Astoyan
Lina Esco Janice
Douglas Booth
Don Kress Businessman
Tanz Watson Lloyd
Michelle Burke Lauren
Amanda Wright Concert Goer
Randal Bruce Bar Patron
Sam Derence Ashley's Dad
Ashley Hinshaw Emily
Brady Tutton Jackson
Apollo Bacala Diner Patron / BG
Mike Ancrile Sandwich Shop Patron
Chameria Law Student
Eric Tuchelske Pedestrian
George Finn
Joshua McCarthy Pedestrian
Elias Bahri Concert goer
Justin Majed Concert party animal
Bridget M. Brown Lili
Leisa Pulido Janice's Mom
Delphine pontvieux Joan Of Arc's Mother
Madelyn Lasky Joan of Arc
Ewan Bourne Soccer Player
Gilbert Galon CTA Passenger
Jairus Devon Hill High School Student
Bridget M. Brown
funda?

| fericitaaaa a răspuns:

Aa uite actorii
Sophie Marceau Anne
Jocelyn Quivrin Lucas
Françoise Fabian La mère d'Anne
Jean-Claude Dauphin Le ministre
Joana Preiss La mère de Stéphane
Alexandre Astier Alain
Olivier Cruveiller Le père de Maël
Lisa Alessandrin La psychanalyste
Lisa Azuelos La psychanalyste
Laurent Bateau Romain
Lise Lamétrie La CPE
Christiane Millet La mère de Charlotte
Christa Theret Lola
Stephanie Murat Cathy
Christophe Bourseiller M. Gerbère
Axel Kiener Le prof de maths
si filmul e o comedie

LOL – aşa o strigă prietenii pe Lola. Totuşi, când se întoarce din vacanţă, Lola nu e prea veselă. Arthur, prietenul ei, o provoacă spunându-i că tocmai a înşelat-o pe timpul verii. Iar gaşca de prieteni au tendinţa de a complica totul. La fel ca şi mama ei, Anne, cu care dialogul a devenit imposibil. Că părinţii ei au divorţat e un lucru. Dar că Anne îşi tratează adolescenta ca şi cum ar fi un copil, minţind-o în legătură cu lucruri esenţiale, de exemplu că se întâlneşte în secret cu fostul soţ ori că se lasă agăţată de un poliţist... asta e cu totul altceva! În acelaşi timp, Anne se întreabă ce s-a putut întâmpla cu fetiţa ei, odinioară atât de ascultătoare...
funda?

| Possible explică:

Ziceam de LOL cel din 2009! Nu de cel care va fi! Vreau filme asemanatoare, cu aceiashi baza!