| DZzyma a întrebat:

Cine a privit rapunzel? ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| zuzu a răspuns:

Am vazut de multe ori filmullaughing

imi place multlove struck
e bestial xD
chiar daca am 15 anihappyhappy

6 răspunsuri:
| SakuraHaruno2810 a răspuns:

A fost un geniu un film drautz,. iubitos, si invatat

| Tweetymrrr a răspuns:

Pai eu m-am uitat, dar nu recent, ci acum o perioada indelungata.Este ok.Seamana cu povestea initiala si ca orice film facu dupa o carte este un rezumat. Povestea este mai frmoasa. Bine nu are imagini, dar oricum.winking
BaFth!

| lexy22 a răspuns:

Filmul? da, e foarte frumos! l-am vizionat de foarte multe ori, eu si cu o prietena de amea. mi-a placut mai ales ca am 9 ani:*:*
paa!
funda?puppy dog eyes

| Brunetha_8643 a răspuns:

Dragut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desenul acela cu Barbie? Printre putinele care mai merita urmaritehappy.

| clara1122 a răspuns:

Am vazut filmu de multe ori e super tare.