| anushka a întrebat:

Cine a privit Prison Break? Ce parere aveti despre acest film?

Răspuns Câştigător
| littlesunshine a răspuns:

Prima serie super fascinanta, a doua captivanta si plina de suspans, a treia telenovela, iar a patra haply never after...sad
Singurul film la care am stat si am pierdut weekenduri intregi.

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Prima serie dementiala
ultima serie - desene animate
Cum m-a dezamagit complet finalul, mi-a furat si din simpatia serialului.

Shin
| Shin a răspuns:

Un serial foarte tare. Ceva nou pana acum. De acord cu Flav, prima seria a fost pe departe cea mai reusita.
Shin.

daniela
| daniela a răspuns:

Serial foarte tare care mi-a tinut familia in piza tot timpul

| Klara a răspuns:

Nasol film, nasol actor (Wenthwort... daca asa il cheama) straight face

| machupicchu a răspuns:

Singurul serial care m-a determinat sa deschid televizorul... a 2-a serie am pierdut-o... am inchis televizorul. Multumesc pentru intrebare pentru ca asa am aflat ca nu am de ce sa mai regret seria 2-a.

| Yly a răspuns:

Super fain filmul, mi-a captat mult atentia..interesant, am urmarit toate serile, superhappy

| iulia_5454 a răspuns:

Super serial dar finalul m-a dezamagit(am plans chiar)

| marsy a răspuns:

E super tare acest film. stateam chiar o zi intreaga alaturi de prietene sh ne uitam la un sezon intreg. doar k finalul m-a dezamagit... in rest ador acest film. sh actorul a jucat super bine.

| buburuzAndreea a răspuns:

Mi-a placut mult prima serie. Ideea era sa faca doar cateva episoade, pana cand au reusit ei sa evadeze prima data, dar cand au vazut ca serialul are succes au mai lungit povestea. Nu stiu daca au facut chiar bine, s-a pierdut din idee. La inceput era vorba despre evadare, apoi s-a ajuns la ceva complet diferit.

| andreea_9903 a răspuns:

Un serial bine realizat. Dar dupa primele doua sezoane a inceput sa fie prea story-line, prea multe situatii intortocheate. Totusi, parerea mea e ca s-au gandit bine cu finalul (tragicwhistling). Daca erau toate bune si frumoase, ar fi parut o telenovela laughing