| ciufuliciiii a întrebat:

Cine a vazut filmul puss in boots 3D? la cinema... o parere? mie imi pare rau ca s-a terminat!,,, motanul incaltat a fost mereu personajul meu preferat! si Antonio Banderas e my favorit actor! voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| CherryLove a răspuns:

A fost bestial. Puss in boots e o felie din inima mea. Pe langa faptul ca ador pisicile Puss in boots este o minunatie de motan afemeiat seducator si foarte charmant. Comicul lui nu il egaleaza nimeni pentru ca ideea in sine este geniala si inedita. :X iar vocea lui Antonio Banderas parca a fost menita pentru Puss in boots. Ce sa mai e o scumpete de mata. Nu cred ca exista cineva sa nu o adore. Doamne scump era cand zicea " mama " :X.

2 răspunsuri:
| MadalinGheorghe a răspuns:

A fost dragut. M-a asteptam la mai mult.

| justlovewithoutpain a răspuns:

L-am vazut. Da deci am ras cu lacrimi rolling on the floor doamne deci merita vazut desi acest 3d nu e cine stie ce mai mult te dor ochii sincer. Dar ca regie a fostsuperb filmul.