| abcdefg_8927 a întrebat:

Cine a vazut filmul Titanic? v-a placut? care a fost momentul preferat din film?

pentru cel mai bun raspuns dau funda!

Răspuns Câştigător
| Suzzy_5903 a răspuns:

Eu am vazut.Hmmm.Filmul a fost foarte frumos. ceva de genu s-a intamplat si in realitate.Nu mi-a placut cand Jack a murit. Mi-a placut cel mai mult cand Rose s-a intors din barca pentru Titatic ca sa nu plece fara Jack :X...Este un film foarte romantic:X

17 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Eu - cred ca l-am vazut de vreo 4-5 ori dar de fiecare data am plans cand l-am vazut.
Cel mai tari momenteau fost alea de la inceput cu Rose si Jack cand erau ca 2 indragostiti si the best scene a fost aia cand faceau dragoste si ea (sau el - numai tin minte cine) a pus mana pe geam care era aburit

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scufundarea vasului!
Pa, pa.

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Mie una nu-mi place filmul acela deloc...
cand atatia oameni mor, de ce ar mai conta dragostea lui Jack si Rose?
si e si preeeeeeeeeeeea luuung

| alexy a răspuns:

Da, l-am vazut si chiar ma bucur ca sunt intrebari despre acest film.Chiar daca l-am mai vazut de vreo 2 sau 3 ori, nu ma pot satura nicicand sa il mai vad.Pentru mine cel mai trist moment a fost atunci cand mama a 2 copii le spunea o poveste sau atunci cei care cantau la vioara nu s-au oprit si au continuat desi stiau ca au sa moara. Dar toate aceste scene nu au fost atat de triste precum a fost atunci cand Rose a vazut ca Jack e mort. Mie mi s-a parut ca momentul cel mai frumos a fost atunci cand ei erau in capatul vaporului si ziceau ca zboara.
E atat de frumos.

| ziz a răspuns:

Eu.
Pai.momentul preferat este cel la care am plans.

Cand erau toti pe punte is se auzea melodia lu Celine Dion-My heart will go on.

Si cand Rose era batrana la final si s-a urcat pe alustrada de la vapor si a aruncat colierul.

Frumos film.

Fuunda?batting eyelashespls.

| mika a răspuns:

Mia placut foarte mult filmul, mi-a placut drama celor doi, cum sau intalnit cum sau iubit, cum s-au despartit sad

| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Mi-a placut a fost trist. Mi-a placut cand erau ei fericiti inainte de a se ciocni a fost tragic imi venea sa plang crying. Mi-a mai placut cand a stat Rose in 2 degete de la piciorwinking super tare filmul.

| daηă a răspuns:

Chiar seara trecuta a fost pe pro tv. Ma intristeaza sa ma gandesc ca filmul asta a fost real! sad Imi plac toate partile :X
M-am gandit "ce as face sa scap cu viata daca as fi pe titanic?" straight face
A fost o pierdere mare. Filmul a fost super:X

| alexxx a răspuns:

Si eu m-am uitat aseara:X mi aplacut dupa ce s-a lovit de aisberg tot filmul dar si cand a desenatop dezbracata:Xlaughing) o fo pre tare filmul eu i-as da 10/10

Răspuns utilizator avertizat
| alex_8276 a răspuns:

Momentul preferat a fost de la inceput pana la sfarsit.foarte frumos filmul.

| DeUtZzZa123 a răspuns:

Rebecuzzza sa stii ca daca nu ar fi murit atatia oameni filmul acesta superb nu mai era film, si daca e lung ce? te deranjeaza? daca nu iti place dc ai intrat aici? oricum super filmu:X:X cel mai mult imi place de la inceput pana la sfarsit :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesc filmul TITANIC. Chiar daca l-am vazut de 100 de ori, tot il iubesc. Mie mi-a placut cand s-a scufundat, momentul cand a murit Jack iar Rose s-a salvat si cand a aruncat diamantul in apa desi a fost cam prostuta Rose cand l-a aruncat!

| xMădă a răspuns:

Da mi-a placut.Momentul preferat a fost atunci cand Titanicul s-a scufundat adica m-a emotionat foarte tare

| Impossibl3 a răspuns:

Cel mai bun moment este acela cand Rose hotaraste sa sara din parca numai pentru a sta cu iubitul ei...

| Ryse a răspuns:

Filmul e supper tare, mi-a plk partea cand titanicul s-a scufundat mi s-a parut punctul cel mai culminant

| elena_8698 a răspuns:

Chiar aseara l-am vazut.
Este... un film minunat, dramatic dar foarte lacrimogen. Povestea celor 2 este foarte interesanta, dar despartirea cred ca a fost mult prea cruda dupa toate cele petrecute.
partea in care Cal a incercat sa il ucida pe jake si rose a fost cea mai palpitanta, a fost punctul culminant plin de asteptare parca si curiozitate. sugerez vizioanarea acestui film, cu toate ca... pe la sfarsitul acestuia veti varsa cateva sau poate un ocean de lacrimi