| Shinen a întrebat:

Cine a vazut filmul Twilight toate partile sau cine a citit cartile? Ce parere aveti?

16 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Cartile sunt bestiale.Filmele,insa sunt Ok.

Răspuns utilizator avertizat
| mymy a răspuns:

Am vazoot pe toate si astept sa vina filmool de la zori de zi dar in rest cartile sunt fooooarte booone si filmele sunt okwinking
si intunfinal o parere bunawinking

| JustMe a răspuns:

Am vazut toate filmele si am citit doar Eclipsa si Zori de zi si le ador pe toatelove struck

| Ana-Maria94 a răspuns:

Eu am vazut cele 3 filme si am citit si cartile, evident cartile imi plac mult mai mult. Dintre filme, Twilight si Eclipse sunt preferatele mele, New Moon nu prea imi place.

| RossSaid a răspuns:

Cartile sunt ok! merita citite cel putin o data ...am vazut toate cele 3 filme aparute. sunt bune, dar nu se compara cu cartile :)
Daca vrei sa te uiti la ceva funny (parodie) la Twilight si New Moon
uite trailerul :
http://www.youtube.com/watch?v=vHkPJ1ACLrg
(Asta-i super tare... dabia l-am vazut )

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Am vazut filmul Twilight, doar filmele... cartile nu le'am citit

| RsDeea a răspuns:

Am vazut doar 3 din 4 filme dar am cartea a 4-a dar nu am citit-o inca, dar din ce am vazut imi plac foarte tare filmele si ideile folosite in filme, dupa carti.

| SummerSmile97 a răspuns:

Am vazut 3 filme din 4 deoarece ultimul inca nu a aparut... apare prin 2011
oricum ii super filmul
bine cartea e si mai faina decat filmul (pentru ca in carte mai sunt cateva chesti care in film nu le pot face big grinbig grin)

| Cătălina_6063 a răspuns:

Am vazut filmele... adica Twilight, New Moon si Eclipse. Mi s-au parut foarte interansante chiar daca nu-s filmate prea bine. Sunt bune. parerea mea Si stiu si ce se va intampla in ultima parte si mi se pare chiar interesant Cel mai mult imi place de Taylor Lautner adica Jacob

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt tari si cartile si filmul. dc nu l-ai vazut uita-te.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super as vrea tote partile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut toate in afara de partea 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pot sa spun la inceput cand l-am vazut pe edward cullen imi placea dar apoi chiar am ineput sa ma plictisesc de acest film, nici macr nu a fost filmat calumea, ca sa aflati si voi cel mai frumos film cu vampiri este VAMPIRE DIARIES este serialul meu preferat...o...da si are 2 sezoane va sfatuiesc sa va uitati pentru ca este foarte misto mai ales ca sunt doi vampiri foarte frumosi si atragatori in film ii cheama stefan si damon mie imi place de damon pentru ca e frumos rau de tot

| TheBlueButterfly a răspuns:

Am citit toate cele 4 carti si am vazut si cele 3 filme. Dintre carti cel mai mult mi-a placut New Moon, iar dintre filme Eclipsewinking

| Beibiiii a răspuns:

Am vazut toate partile, si-mi place filmul si nimic mai mult, insa am o verisoara care este pur si simplu indragostita de acest film laughing. A citit toate cartile. In timpul anului scolar era in stare sa chiuleasca si de la ore numai sa ajunga acasa si sa citeasca.:*