| geolovesedward a întrebat:

Cine a vazut la cinema filmul Tangled/O poveste incalcita? Cum vi s-a parut? Eu sincer am si ras, am si plans si m-a facut sa uit de grijle mele...Parere si comentariu dragut=Fundita!

Răspuns Câştigător
| BlackPrincessBitch a răspuns:

Mi-a placut mult de tot Tangled si intr-adevar acest film are puterea sa te inveseleasca si sa iti redea optimismul.
Toate personajele sunt haioase si bine conturate, replicile pline de umor de calitate, insa calul are o carisma aparte, mai ales cand incearca sa se dedubleze in politist perspicace.
Mie una mi-a placut mult cum este creionat si personajul Mother Gothel care este atat de versata si o poate manipula pe Rapunzel in mod natural intr-o pseudo relatie de mama -fiica.
Tangled mi se pare intr-adevar foarte reusit din toate punctele de vedere si poate fi vizionat si de copii, dar si de adulti cu aceeasi placere.
Cantecele din Tangled m-au incantat, transformand acest film intr-un musical animat foarte placut.
Eu l-am vazut in 3D si este foarte bine lucrat. Cel mai bun film 3D pe care l-am vazut in 2010.

1 răspuns:
| Andreeaツ a răspuns:

Foarte frumos filmul. Merita vazut