Abh
| Abh a întrebat:

Cine a vazut filmul " O poveste incalcita" ce ruleaza la Cinema Gold Plaza?

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

E foarte frumos filmul, e foarte frumoasa povestea si foarte educativa pentru copiii din ziua de azi. Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
| koko a răspuns:

Si eu l`am vazut...l`am luat de pe net.Pot spune ca e foarte misto... daca nu l`ai vazut, chiar ti`l recomandbig grin

| ButterflyEffect a răspuns:

Am vazut filmul dar nu la cinematograf, ci acasa happy

| Junona6 a răspuns:

Daca este cel ai carui nume original era Tangled, da l-am vazut dar pe net. Daca am link daca vrei dar nu e subtitrat.

| CookieșiParty a răspuns:

Eu l-am vazut! Eu am si posterul, jocul si revista! Eu NU l-am vazut la Cinema.Ci pe computer pus pe TV!