| MissVamp a întrebat:

Cine a vazut razbunatorii? a parut filmu pe net? daca da dati-mi un site unde il pot vedea gratis! daca nu a aparut povestiti-mi tema, sunt curioasa sa aflu mai mult....multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| TheRanger a răspuns:

Asta care apare acum e genial love struck:X; ii ia pe iron man, hulk, capitan america si thor (am vazut filmele lor toate si sunt bestiali super eroii) si personaje din filmele lor ca sa faca un film cu tori => The Avengers (Razbunatorii). Filmul nu a aparut dar am vazut filmele in care a jucat fiecare erou si asta sunt sigur ca va fi Awesome de Grozavwinking

| Silenzio_Stampa_1991 a răspuns:

Eu l-am vazut in Germania.Este foarte interesant, efecte speciale foarte bune si este unul dintre cele mai bune filme facute de Marvel.Se intalnesc Hulk, Thor, Iron Man, Captain America si se lupta cu fratele lui Thor.
Merita vazut, dar 3-D.