| anonim_4396 a întrebat:

Cine a vizionat la cinema recent lansatul film On Stranger Tides, din seria Piratii din Caraibe? Ce impresie v-a lasat? A meritat sa platesti in plus pentru bilet 3D? Eu n-am vazut decat 2-3 efecte, in rest nimic interesant, in afara de subtitrare puteai sa vezi tot filmul fara ochelari! Trecand peste acest aspect, filmul mi-a placut. Au fost portii bune de ras, iar eu, sincer, asta cautam la acest film!

Răspuns Câştigător
| Greyvile a răspuns:

Eu consider ca filmul acesta merita de vazut(eu la-am vazut ieri). Filmul prezinta noi personaje si toate, dar pentru mine a fost cam previzibil, dar aceasta chestie difera de la persoana la persoana. Eu personal consider ca, daca ai oarecare probleme legate te vaz, ar trebui sa-l vizionezi in 2D. Daca ai placerea sa vezi sabii si alte arme zburind din ecran ar trebui sa-l vezi in 3D. Sper ca am putut fi de folos. A, mi-am amintit! Da, desigur ca filmul, ca si celelalte din aceiasi serie contie parti comedice bune.

2 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Ce ciudat laughing, mai inainte am venit de la mall ca am vazut filmu, mi-a placuut foarte mult si abia astept piratii din caraibe 5winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost intr-adevar previzibil, dar nu asta ar fi o problema la asemenea filme big grin
N-am probleme cu vederea, dar oricum distribuitorii de film sunt smecheri. Aduc doar varianta 3D. Pe aia 2D doar in putine cinematografe. Iar 3D-ul la un asemenea film n-a fost cine stie ce. Animatiile sunt mai reusite la acest capitol.