| Daniellllll1 a întrebat:

Cine credeti ca este cel mai bun actor contemporan cu noi, dar din toate timpurile?
Contemporan : Morgan Freeman!
All time: Morgan Freeman!

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si daca nu spun Morgan Freeman ai sa ma critici, nu? Este un bun actor dar nu cel mai bun.Eu spun Tommy Lee Jones.

| Daniellllll1 explică (pentru darrio2007):

Nope.Vreau sa vad ce parere mai au oamenii, si la ce filme, cu ce actori, sa ma mai uit.

| darrio2007 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Aha! Sper sa primesti cat mai multe pareri asa cum iti doresti.O duminica placuta!

| RainmakerX a răspuns:

Hey! Nu pot sa-ti spun clar pe cel mai bun dar preferatii mei sunt
1. Robert De Niro
2. Morgan Freeman
3. Russel Crowe
4. Anthony Hopkins
Bafta!

| Daniellllll1 explică (pentru RainmakerX):

Eu nu inteleg ce e cu Robert de Niro, poate nu am vazut eu multe filme cu el...deci ceva filme "capodopere" cu el? Am vazut Heat si The GodFather. Apropo, chiar merita sa te uiti la Godfather? rolling on the floor Nici nu m-am gandit sa ma uit

| RainmakerX a răspuns (pentru Daniellllll1):

De Niro :
Raging Bull
Taxi Driver
A Bronx Tale
Goodfellas

Once Upon a Time in America- filmul preferat al lui tata ^w^

| Daniellllll1 explică (pentru RainmakerX):

Eu te-am intrebat. daca chiar merita sa te uiti la Godfather rolling on the floor

| RainmakerX a răspuns (pentru Daniellllll1):

Nu stiu, nu l-am vazut... as zice da intrucat are un scor destul de mare pe site-urile specializate. 9.2/10

| Dismally a răspuns:

Nu cred ca exista un actor sa fie mai bun decat toti ceilalti. Eu am o lista lunga cu actori favoriti, iti scriu doar o parte din ei: Anthony Hopkins, Russell Crowe, Al Pacino, Robert De Niro, Samuel L. Jackson, Jack Nicholson, Clint Eastwood, Sean Connery, Denzel Washington etc.

| DeliaCute a răspuns:

Shh smug