| Kinus12 a întrebat:

Cine credeti ca va iesi premiat la filme 2012?(ma refer la actori)happy

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sa se termine anul mai intai si dupa o sa vedem.
Eu as zice robert downey jr pentru the avengers *plus ca merita de mult timp un oscar *
jenifer lawrence *hunger games nu a fost cine stie ce film...dar mi-a placut cum a jucat *
Anna hattaway si christan bale * batmane=epic *
si Martin Freeman sau eijan woods (pentru ca pun pariu ca the hobbit o sa sparga toate topurile )

| DEBrown a răspuns:

Mai avem mult pana atunci...sa vedem ce minunatii mai ies :d

| Prototypul a răspuns:

Cred ca o sa fie un actor care joca in The Expendables 2, eu as zice intre Jason Statham si Stivesten Stalone.