| Amy a întrebat:

voi ce credeti? Dintre actorii care presteaza numai in filme si cei care joaca in seriale, care sunt mai buni? Aici ma refer la modul general, deoarece depinde de fiecare actor in parte daca are talent sau nu, insa cei care joaca in seriale am observat ca nu sunt chiar asa de apreciati(sa zic asa) ca ceilalti, care joaca doar in filme. eu consider ca si cei care joaca in seriale sunt foarte buni. voi ce ziceti? este vreo diferenta intre cele doua categorii de actori, in ceea ce priveste talentul si experienta? funda!

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Cei care joaca in filme.
Nu poti compara o telenovela a carei actiuni se petrece intr-o casa ca in serialele indiene cu un film de genul Misiune Imposibila care are actiunea in 30 de locuri.E mult mai greu un film, trebuie sa te capteze de la inceput si pana la 2-3 ore

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cei mai buni actori sunt cei de teatru, sunt live din toate punctele de vedere, nu este nevoie de tehnologie pentru diferitele scene!
Piesa de teatru nu permite repetarea până la infinit în fața spectatorului, filmul în sine până la produsul finit este de "n" ori modificat.
Hristos a înviat!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Cred ca e greu sa joci in ambele!
actorii mei preferati din filme sunt Orlando Bloom si Johny Deep
actorii preferati din seriale: Ian Somerhalder love struck