| antilove a întrebat:

Cine e de parerea ca Paranormal Activity este ceva real si nu doar o fictiune?

5 răspunsuri:
| iReal96 a răspuns:

Fictiune.

| améliee a răspuns:

Nu stiu daca e real sau nu, dar cred ca astfel de intamplari sunt posibile.

| SameMistake a răspuns:

Este un film bazat si pe realitate, pe o poveste din viata de zi cu zi a unor oameni, insa multe secvente nu sunt reale, iar altele sunt exagerate.

| Valentinasofi a răspuns:

Eu cred

| mydulik a răspuns:

Filmul in sine este doar un film si atat.Cu un regizor,cu scenariu si actori,bla,bla,bla... Povestea,insa,dupa care a fost facut acest film este o poveste totusi,dar, care ar putea pleca si de la un sambure de adevar. Fenomene paranormale se petrec! Cine are indoieli, sa se uite vinerea dupa ora 22. pe discovery la,, haunting,,.