| MedyCoReEa2907 a întrebat:

Cine e fan seriale coreene? datim idurile voastre plslove struckI LOVE KOREA!

17 răspunsuri:
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Eu sunt...iti trimit mesaj pe privat cu id meu.
love KOREAlove struck

| analoveskorea a răspuns:

Si eu ador ca-dramele, kpopul si tot ce tine de Coreea:X am vazut toate serialele de pana acum incepand cu Giuvaerul acum urmaresc Jumong si imi pare nespus de rau ca mai sunt doar 2 ep pana se termina repede a mai trecut timpul totodata ma bucur ca se vad difuza Dong Yi
ti-as da id-ul dar cred ca il ai deja

| 인스피릿 a răspuns:

Buna. happy Ti-l dau si eu pe privat.

| SHINeeTaemin a răspuns:

Eu sunt fana serialelor coreene si a muzicii.id meu e:
pisicuta.alintata68

| PikaRawrr a răspuns:

Buna.ti-l dau pe privat

| GFantastikBaby a răspuns:

Buna. Si eu sunt fana filmelor coreene si a muzicii. Ti-am trimis id-ul pe privat. happy

| GFantastikBaby a răspuns:

Buna. Si eu sunt fana lor si a muzicii lor. Ti-am trimis un mesaj cu id-ul meu. happy

| gabi45 a răspuns:

Maicamea dar ea nu se uita la tvr1 a descoperit un sie cu toate filmele coreene iar din cauza asta eu stau mai putin la calc

| Shawty a răspuns:

Prietena mea e nebuna dupa asta te rog zi-mi si mie ce iti place asa mult la ele... vreau mai mulkte pareri adica si a ta. Lasa mesaj. Multumesc.

| olijertiu a răspuns:

Si eu sunt mega fana dar nu ma uit la tvr 1 am vazut multe drame si inca ma uit doar ca nu am vazut nici una din seria asta de pe tvr iti las id pe privatbatting eyelashes aa da si ma bucur ca exista oameni normali care cunosc valoarea coreei si a dramelor :X

| TheKiller a răspuns:

Bblloodd@yahoo.com

| selenaxXxgomez a răspuns:

Hei! si eu ma uit la filmul,, legendele palatuluitonguerintul Jumong" si imi place la nebunie! Ma cheama Emma, si id-iul meu este suta. emma@yahoo.com.De unde ai loat poza de la status? de pe ce site? nu aveai cum s-o fotografiezi din film fiindca Jumong, Daosh si Sosono nu au stat nici o data asa! In sfarsit cineva care se uita la filmul asta. Mai am o colega in clasa care se uita la filmul asta. daca vrei id-ul ei contacteaza-ma pe id-ul meu, eu iti voi da accept. Hai Damul!

| SadSmiles a răspuns:

Danaioana08@yahoo.com

| denidenisa98 a răspuns:

Eu sunt o mare fana a filmelor coreene si chiar am de gand sa invat aceasta limba.ma fascineaza mult.Pana acum m-am uitat la 5 seriale coreene...iti trimit prin msj privat msj.

| MedyCoReEa2907 explică:

Wethekings imi place totul. daca te-ai uita si tu ai intelege.

| MedyCoReEa2907 explică:

Analoveskorea esti anita d pe blog?

| myky123myky a răspuns:

Eu ador tot ce tine de Coreea: