| ChyChy1234 a întrebat:

Cine e personajul vostru preferat din pariu cu viata? Cel mai bun si detaliat raspuns va primi funda! Trebuie sa mentionati d e ce va place personajul!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Poate nu ar trebui sa raspund chiar asa, dar nu imi place de nici unul.Toti sunt urati, nu au pic de talent in ei si sunt niste furatori de melodii originale.Stii de cine nu imi place cel mai mult? De Cristina aia, nu stiu cum o cheama in serial.Un catelus e mai dragut decat ea.