| anducool a întrebat:

Cine este de acord ca a invatat limba engleza cand era mic din desenele animate?

6 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Mai mult din filme am invatat, eu.

| yonutz1 a răspuns:

Eu nu.

| ProfulDeLaMate a răspuns:

Eu,intr-un fel

| Șâret a răspuns:

Eu.E o prostie că acum toate, chiar toate desenele sunt dublate în română.
Țin minte că erau părinții mei în pat și eu mă uitam la desene în camera mea. Învățasem o expresie dintr-un desen, "What about me?" și i-am întrebat asta pe părinții mei la care ei au rămas uimiți. laughing
Acum, copiii nu mai învață nimic din desene.

| Valentinasofi a răspuns:

Eu sint de acord

| desenedaj a răspuns:

Asa E! Daca vrei sa vezi desene si mai ales id-uri de fani de desene uite aici http://desene-animate-jocuri.blogspot.com/2011/08/fani-anime-id-uri.html