| anonim_4396 a întrebat:

Cine im poate face un top cu filme vizionate de el dar filme faine care sa te amuze sa aiba actiune si sa te tina in suspans dar nu numai filme vechi si aparute recent

6 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Am sa iti zic filmele ( titlul lor in romana ) : cartita, traficantul de arme, multumim ca fumati, euro trip, cam astea sunt favoritele mele

| leftside a răspuns:

Troy, The Eagle, Wind Chill, Vacancy, Undisputed 2.3, Bear etc. Vizionare placuta!

| Adi0696 a răspuns:

Recomand:The Eagle, Project X, Hot Shots 1&2, Centurion si Punisher Warzone.

| Marin3la a răspuns:

1)Think like a man(mi-a plăcut)
2) The Next Three Days.
3)The Dictator.

| Klv_Stefan_1998 a răspuns:

Filmeme ce imi plac cel mai mult:
1. The expendables
2. American pie 1&2
3. Hangover
4. Dumnezeu pentru o zi
5. Troia
Mai sunt si altele dar nu le mai stiu numele. Vizionare placutahappy