| SlenderMan299 a întrebat:

Niste filme horror faine care sa ma tina in suspans si 3D?

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Poker Night
Exists
The Blair Witch Project 1, 2
Demon
House of Wax
Final Destination 1-5
Hostel 1,2, 3
The Collector 1, 2. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lista cu nume de filme sau linkuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele realsitice :
Saw 1 - cel mai bun film horror vazut de mine pana acum.
Apocalypto - niste salbatici se bat cu alti salbatici, nu e incadrat pe imdb la categoria horror, dar e mult prea brutal sa nu il numesti horror.
Woolf Creek, e un film bun, dar are si greseli daca stai sa cauti nod in papura.
Eden Lake, e vorba de un cuplu care ajunge tinta unor bande de adolescenti, atmosfera filmului e foarte intensa.
Hostel - niste bogatasi platesc sa fie rapiti oameni pe care vor sa ii omoare.
The orphan o mama care isi pierde copilul si se hotaraste sa adopte o fetita, doar ca...
Cele fantasmagorice :
Exorcistul, inca nu am avut placerea cu dansul, astept sa il prind ziua, preferabil sa nu fiu singur acasa laughing.
Evil Dead, cel facut in 2013, niste tineri vor sa se lase de droguri merg la o cabana, acolo descopera chestii intr-un beci.Este un remake al primului film horror in care actiunea se petrece intr-o cabana, deci nu poti spune ca e un cliseu.
Cabin in the woods e mai mult pentru pasionatii de filme in general, e o parodie excelenta a cliseelor din filmele horror, la mii de ani lumina departare de mizeriile Scary movie.
Evident filmele cu Chuky, cu exceptia celui din 2013 care a fost jalnic.
A nightmare on Elm street, filmul nu e cine stie ce, dar ideea personajului care poate ucide persoane reale in vise, e foarte tare.
Death silence, la teatru o marioneta este furioasa din cauza unui copil care se plange ca ventriloca isi misca buzele.

| George56 a răspuns:

Paranormal Activity!