| BrokenAngel_7270 a întrebat:

Cine imi da replicile de la robotzi ep 16?

Răspuns Câştigător
| PapushaDeCristaL a răspuns:

MO: Ce faci Foca?
FOCA: Da bine MO uite.
MO: Foca!? Ce-i cu boschetaru asta fumigena?
FOCA: Rockere! Scopu si durata vizitei! REPEDE!
MOARTEA: Am venit….
MO: Foca! Tu ai comandat pizza, pune-ti-as branza pe blat de hamesit! Mie mi-ai luat ?
MOARTEA: Am Venit dupa voi!
FOCA: Evident, noi eram deja aici big grin
MOARTEA: Sunt Moartea! Am venit sa va iau!
MO: Ma umbrosule! Luami-ai hamsteru’n chilie, bea-uai gaz din butelie, dati-as manzu cu chelie si Tzazyky la lipie! Moartea are coasa!
DEEEK FOCA! COASA LASER! Ba! exista o singura posibilitate: ori esti ceva … frizer futurist si vrei sa’mi faci freza la cuc, caz in care ne pi*dim fanatic in duel intergalactic ori esti moartea … si-atunci … uaaaa ….
FOCA: Ma preabanalule! Noi suntem roboti, nu murim!
MOARTEA: Sa mori tu? E criza! Va iau de vii si astept sa va macine rugina. Cumva tre` sa-mi fac norma …
MO: Ce spanac de-autobuz ?!?! Unde p**a lu serbet ne-ai adus? Ciontosule!
MOARTEA: Tu esti cam impertinent asa. Cum de nu ne-am intalnit mai devreme?
MO: Am stat ascuns…. la mata-n pi*da!
MOARTEA: Ceeeee?
MO: Glumesc happy Am o sanatate de fier happy Serios! Pune mana si vezi!
FOCA: Ma OZ suntem intr-un autobuz…
MOARTEA: Mdeaah … imi pare rau. Ce sa zic … bugetu-i mic … n’avem bani de teleportari si d`astea …
MO: Da cei cu stilu asta rasucit cu flocierele si futuiasi si … rozomovisme d’astea…
MOARTEA: Ce sa zic … am o inima de copil … E-acolo in spate.
MO: ESTI UN SINIHISTRU! SINIHISTRULE !
FOCA: Si … unde mergem?
MOARTEA: Pai … tot mergem asa pana crapati … dupaia … vedem … COSTELEEEEE FI-TI-AR NEED FOR SPEEDU Dracu! Vrei sa ne omori?!
FOCA: Fi antena! Cat mergem noi asa cu busu, tie nu iti iese nimic, Corect?
MOARTEA: Corect!
MO: Daca ti-am gasi un job asa … la jumatate de norma? asa … pana crapam. Mai iei si tu o pereche de tenesi la copii … un stixulet … o maslinuta
MOARTEA: Hmmm. Abstract ….
FOCA: Nu trebuie sa faci mare lucru.
MOARTEA: Hmmm …

MO: Fierb emotiile in mine … oare se descurca?
FOCA: Uita-te si vezi.

1 răspuns: