| DeeDee_8258 a întrebat:

Vreau si eu replicile din robotzi ep 10:X...

Răspuns Câştigător
| DaNiela_3132 a răspuns:

Mo : Ce faci Foca?
Foca : No,bine ma uite .
Mo : She faci Foca . Ce`i pufosenia asta ?Si`o activat ceva glazura.
Foca :Normal , daca i`ai zambit cu chipu` tau angelic .
Mo : Da` uite Foca cat ii de dulce .E un kilometru de dulce . I`asa de dulce ca-mi vine sa ma iau in brate sa ma strang pana nu mai am aer .Ca zaharu` inmuiat in miere e sarat pe langa ea . Ar putea exploda de dulce ii .
Foca : Mda . Ma uit la ea si`mi creste glicemia .
Mo : Eu ma numesc Mo .Pe tu cum te cheama ?
Foca : Nu te`ntelege !
Mo : Poate nu m`aude de scutu` pi*dii !S`a facut si mai gros ! `tui natia masii de soric !
Foca : Nu mai injura mediocrule !Ca la orice`njuratura isi mai pune un strat de armura !
Mo : Aaaa ! Si daca vorbim mumos . Isi da din armura jos ?
Fragutsa cu ciocolata si cu frisca amestecata,cu capsuna . Mananca mananca ! Si vanilie zmeurica .
Foca : Bezea .
Mo : In sfarsit ! Pot s`o zmotocesc ! O s`o iau si`o s`o`ndragesc !O sa o`navat trucuri ... Sezi pufosenia ! Vezi ce repede`nvata ?! Braaavoo !
Foca : Stai ! N`o atinge ca o contaminezi !Trebuie testata !O duc in laborator .
Mo : Ce !? ... Foca . Stii vorba aia cu "cel mai destept cedeaza?"
Foca : Mdaa . Da!
Mo : Desteptule !
** Stranuta si omoara pufosenia **
Foca : Egip*la mea !

4 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Uite un link:d
http://bizzu.ro/......ufoshenia/

| M a răspuns:

Fraguta cu ciocolata, si cu frisca amestecata, cu capsuna mica mica si vanilie zmeurica - Pufoshenia
in sfarsit pot so smotocesc - Pufoshenia
Ti pup, ti pup - Pufoshenia

| partygirlcool a răspuns:

Sio activat ceva glazura.
Normal daca iai zambit cu chipul tau angelic.
E un Kilometru de dulce, e asa de dulce cami vine sa ma strang in brate pana nu mai am aer.
Mda ma uit la ea simi creste glicemia.
Tui natia lui de soric.

| master_5076 a răspuns:

Nu pot sa iti dau replicile dar nu stiu daca te va ajuta intra pe Creative Monkeyz acolo ii gasesti