| illegalb0y a întrebat:

Cine imi da si mie un steam live in care pot vedea live monday night raw (friday night smackdown)?

2 răspunsuri:
| gabi45 a răspuns:

Nu poti decat daca esti in america, din Romania poti sa vezi numai payperwie de pe saitul oficial numai ca costa cam mult iar acele payperwieuri sunt pe la vreo 2 3 noaptea

| Iulian03 a răspuns:

Http://wrestling-network.net/live/ nu mai comentati daca nu stiti apropo in seara asta este Raw Episodul 1000 poti sa-l vezi pe site-ul care ti l-am dat.
Si SmackDown-ul nu e live.