| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Cine imi explica care e treaba cu duelul de la Dansez pentru tine? Pentru ca azi am vazut ca era Costin Sforaru condamnat la duel contra Laviniei! Si acum vad ca este Liviu Varciu! Nu am vazut emisiunea de la inceput si de aceea intreb!

Răspuns Câştigător
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Pai in timp ce dansau freestyle Costin s-a accidentat rau si acum nu mai poate dansa si de abia marge deoarece doctorii asa i-au recomandat.El s-a incapatanat si la repetitii tot a dansat da nu mai putea de dureti asa ca l-a rugat pe Liviu(colegul sau de pe platouri) sa danseze in locul lui. Sper ca te-am ajutathappy.

7 răspunsuri:
| StupidLover a răspuns:

Pai Costin Sforaru s-a accidentat si doctorii i-au interzis sa mai participe si a fost inlocuit cu Liviu Varciu.

| LifeIsMyColor a răspuns:

Pai Costin Sforaru s-a lovit si l'au pus in locul lui pe Liviu Varciu :].

| jojolik15 a răspuns:

Costin este accidentat si liviu ii tine locul

| คℓεxą a răspuns:

Numai este Costin Sforaru pentru ca a avut niste probleme de santate si a trebuit sa paraseasca competitia si de aceea l-a inlocuit Liviu Varciu.
Funda?batting eyelashes

| IreneIsHere a răspuns:

Costin Sforaru a avut o problema de sanatate mia grava si nu a mai putut dansa, asa ca Liviu Varciu i-a luat locul. paste fericit geo!

| bogdan_7232 a răspuns:

Da pentru ca ala s`a accidentat la picior si a intrat altu in locul lui :*

| George_2543 a răspuns:

Eu spun si sunt sigur ca Costin s-a accidentat si Liviu s-a oferit sa danseze in locul luihappy