| Pisicutzaaaa a întrebat:

Cine imi face un rezumat din serialul coreean BOYS OVER FLOWERS primeste funda de la mine! :*

2 răspunsuri:
| DoriKat a răspuns:

Geum jan di(fata) se indragosteste de Ji-hoo(baiatul blondut), dar Goo Joon-pyo (liderul F4) se indragosteste de Jan di.
Toata povestea de dragoste se invarte in jurul celor 3 personaje. si e foarte frumos acest film. La ultimele episoade am plans!

| ValentinnaV a răspuns:

Boys Over Flowers este povestea lui Jan-di, care este o fată aflată la vârsta liceului şi a cărei familie deţine o curăţătorie lângă cunoscutul şi prestigiosul Liceu Shin-Hwa. Ea obţine o bursă pentru a intra la luxoasa şcoală, după ce îl salvează pe unul dintre elevi de la sinucidere, în momentul în care îi aducea uniforma de la curăţătorie. Ulterior ea este etichetată de către mass-media, ca "Femeia neînfricată".
La şcoală, ea întâlneşte pe cei mai bogaţi patru băieţi, cei mai populari şi cei mai răsfăţaţi, cunoscuţi sub numele de F4 (4 flori), care sunt, de asemenea renumiţi că le cauzează probleme celor care vorbesc urât despre ei.
Pe masură ce povestea progresează, ea începe să-l placă pe unul dintre ei, Ji-hoo, dar descoperă şi că liderul grupului, Joon-pyo, este îndrăgostit de ea.
Serialul se învârte în jurul acestui triunghi amoros şi felul în care se rezolvă această situaţie.

https://www.facebook.com/......media/set/

Aici aici la fiecare poza fiecare episod povestit :*