| istoleyourcandy a întrebat:

Stiti un serial la fel de bun ca boys over flowers? (coreean)
Vreau sa gasesc unul al fel de bun.( m-a impresionat mult serialul acela... :X)

Răspuns Câştigător
| BlaaBlaa a răspuns:

Platful kiss (sarut jucaus), printesa procuror, dream high sezon 1 (la un pas de stele), acordurile iubirii(heartstrings), city hunter www.serialecoreene.com :)

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Playful kiss iti recomand si eu. happy

| criss7784 a răspuns:

City Hunter (cel mai tare serial coreean pe care l-am vazut) si Personal Taste(Foarte amuzant si interesant)
In amandoua joaca acelasi actor Lee MinHo ca in Boys before flowers
cred ca Boys before flowers ii acelasi cu boys over flowers.

| istoleyourcandy explică (pentru criss7784):

Merci! Le-am vazut si sunt super! Acum ma uit la 45 dayshappy