| DarkShina5566 a întrebat:

Cine imi poate da si mie cat mai multe informatii si pareri despre serialul "Supernatural"?

Răspuns Câştigător
| Iulian09 a răspuns:

Superb serial uite aici:"Supernatural" este povestea lui Sam si a lui Dean Winchester, doi frati uniti de acelasi destin: ei calatoresc prin tara cu misiunea de a gasi si a ucide cele mai infricosatoare creaturi ale intunericului, de care oamenii au auzit doar din legende si superstitii. In timpul acestei lupte cu raul, Sam descopera multe lucruri despre sine, despre care nu stia pana atunci. Incurajati de propriul tata sa se avante in aceasta.
Genuri:Actiune, Aventura, Supernatural.
-uitate la el pe vplay daca vrei

3 răspunsuri:
| DonyHD a răspuns:

Pai daca ti-as da informatii as fi un spoiler si ti-as strica placerea de a te uita si a sta in supsans dar pot sa iti zic ca e foarte misto serialul si provoaca dependenta.

| Elena1994 a răspuns:

Pot spune doar ca e suuupeer taaareee serialul!

| craniul a răspuns:

Toate sezoanele --> http://www.filmeseriale.com/seriale/supernatural/
;)) bafta