| anonim_4396 a întrebat:

Pareri despre serialul Constantine si Supernatural? Le recomandati?

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Bună!
Supernatural este un serial superb,îl vizionezi cu mult drag,devii dependent. Îl recomand!
Cât despre Constantine, nu ştiu, nu l-am văzut, însă am un prieten (cel care mi-a recomandat Supernatural şi multe altele) şi mi-a spus că este destul de bun serialul.
Despre "Constantine" nu ştiu ce să spun, dar "Supernatural" ţi-l recomand cu mult drag

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Supernatural e ok, depinde si ce gen de filme/seriale te captiveaza. E cu creaturi si evenimente supernaturale, putin politist. In general are multa actiune, iar persoanele principale, cei doi frati Winchester sunt foarte simpatici. Odata ce te atasezi de personaje, o sa-ti placa. Cel mai fain mi s-a parut sezonul 1 totusi. De la 2 incolo devine mult prea politist si oarecum plictisitor. Acum vezi si tu cum ti se pare. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Constantine am vazut acum ceva timp primul ep, mi-a placut dar nu am avut timp sa vad si restul. cat despre supernatural nu am vazut nici un episod, nu stiu ce sa zic.