| KimmyNaNa a întrebat:

Cine imi poate face si mie un rezumat detaliat al serialelor coreene You're beautiful si Playful Kiss primiste o mare funda!

Răspuns Câştigător
| KamiM a răspuns:

In You're Beautiful este vorba despre o fata care incearca sa-si ajute fratele geaman care urmeaza sa semneze un contract foarte important ca sa intre intr-o formatie celebra. Acesta trebuie sa faca o operatie asa ca fata este nevoita sa se dea drept fratele ei. Sunt foarte multe faze amuzante caned ea incearca sa acunda faptul ca e fata. Pana la urma baietii cu care era in formatie afla pe rand ca ea este fata si seful formatiei se indragosteste de ea. Nu-ti spun cum se tremina daca vrei sa vezi serialul. In Playful kiss este vorba despre o fata care avea note proaste la scoala si era in cea mai slaba clasa si care se indragosteste de un coleg foarte destept. Aceta o refuza si ea il urmareste. Pana la urma intamplarea face ca fata cu tatal ei sa ajunga sa locuiasca in aceiasi casa cu familia baiatului resprectiv asa incat ea petrece timpul cu el si acesta e nevoit sa o mediteze. In cele din urma se indragsoteste si el de ea si se casatoresc si ea incearca sa intre la facultatea de medicina...