| MissAnneMary1 a întrebat:

Cine imi poate recomanda cateva filme sau seriale bune?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Filme:American Animals (2018),American Pastoral (2016),Hot Summer Nights (2017),Prodigy (2017),Anon (2018),Please Stand By (2017),Carrie Pilby (2017),Revenge (2017),California (2015),The Swap (2016),Jonathan (2018)
Seriale:Seven Seconds (mini-serie), Marcella, Mayans MC, Animal Kingdom, La casa de papel, Altered Carbon, The Sinner, The Missing, Hotel Beau Sejour, The Gifted, The Crossing, Falling Water, Tell Me A Story, Kiss Me First, T@gged, A Discovery Of Witches, Invisible, The Innocents, Cloak & Dagger, Hackerville, La Mante (The Mantis 2017), Nox (mini-serie), Le chalet/mini-serie, Élite

1 răspuns: