| paupaulapaulina a întrebat:

Cine imi poate spune adevaratul nume al Moticiei din "Familia Adddams" ( Desene ) care se difuzau la "Fox Kids" ( Fostul Jetix care acum e Disney Channel )

Dau Fundita si vot love struck kiss

Răspuns Câştigător
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Buna!
Numele actritei e Ellie Harvie. E mult mai draguta decat prima, asta e clar:)).

http://static.cinemagia.ro/img/db/actor/08/87/27/ellie-harvie-152455l.jpg

Sper ca te-am ajutat. O zi frumoasa!

3 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Ellie Harvie este numele. Ma uitam si eu cand eram mai mica, acum, cand sunt adolescenta nu prea ma dau mare dupa desene.

| lucianpasserby a răspuns:

Numele ei e Ellie Harvie.big grin

| MinionDodo a răspuns:

Kk piszu