| INCREDIBILus a întrebat:

Cine imi poate spune cand sau daca va aparea filmul Warcraf?

Răspuns Câştigător
| robert_6277 a răspuns:

Filmul a aparut dar e cu oameni, cel cu pesonaje 3d (monstrii, vrajitoare, etc.) ca aparea dar pana atunci ai cartile warcraf.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Filmul va aparea dar producatorii filmului spun ->>> Pentru ca acest proiect este clasificat ca şi 'în dezvoltare', NU se stie o data certa de lansare!

| Heraldik a răspuns:

Nu se stie sigur, mai de mult ziceau ca apare in 2011, acum zic in 2013.
De fapt nu e sigur daca o sa mai fie.