| Iana_5657 a întrebat:

Imi spune si mie cineva cand va aparea si filmul Twilight 4?

4 răspunsuri:
| Myuu a răspuns:

Filmul Breaking Dawn va aparea in 18 noiembrie 2011, mai ai de asteptat... big grin

| NyanMei a răspuns:

Intra pe CINEMARX si acolo scrii twilight 4, eu am citit mai demult si scria ca in acest an dar nu mai stiu luna si data

| baby_4423 a răspuns:

Nu va aparea twilight4 ci breaking dawn si anul asta in vara pe hbo da pe proteve mai e mai asteamta scrie pe net sper ca te-am ajutat bye funda?

| Ursuletzcatifelat a răspuns:

Hungry