| Scolarul12444 a întrebat:

Cine imi poate spune cateva filme cu varcolaci, vampiri sau creaturi mitice? Sunt ok si cele horror, dar prefer thriller-actiune-aventura. Sau ceva Van Helsing daca se poate. Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Cursed (2005),Midnight Son (2011),Blood & Chocolate (2007),Kiss Of The Damned (2012),Queen Of The Damned (2002),Fright Night 2:New Blood (2013),Byzantium (2012),The Moth Diaries (2011),Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012),Vamps (2012),Vampire Academy (2014)

| Seepty a răspuns:

Vampire Academy
Vampire Daries
Teen Wolf
Vampire Hunter

FUNDA?

| kyjonopsy a răspuns:

Sunt alea vechi gen Dracula, frankestein, Interviu cu un vampir. Horror big grinrag me to hell, woman in black, ..si sunt multe.Doar scrie ce vrei pe site-uri ca cinemagia, cinemarx si-ti da o gramada.

| Scolarul12444 explică:

Atatea raspunsuri bune, nici nu stiu cui sa dau funda happy

| Lowraaa a răspuns:

Am vazut de curand un film foarte frumos : Mortal Instruments:City of Bones.Mi-a placut foarte mult asa ca m-am mai interesat despre el si am descoperit ca in curand va fi si partea a doua si mi-am cumparat si cartile dupa care s-a facut acest film. Te sfatuiesc sa te uiti la el deoarece e genial! happy

| bubu19 a răspuns:

Buna poti incerca ''Underworld'' sau ''X-men:wolverine'',''Blade''

| Snitzel a răspuns:

Iti sugerez sa vezi seria Underworld.In caz ca le-ai vazut poti vedea The Wolfman sau serialele Teen Wolf sau The Vampire Diaries.