Întrebare recomandată | CarinaaaaaaaaaCeli a întrebat:

Cine imi poate spune cateva seriale bune, cum sunt TVD, American horror story?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

True Blood, The Originals, Buffy The Vampire Slayer, From Dusk Till Dawn: The Series, Hemlock Grove, Supernatural, Valemont (miniserie), The Magicians, 666 Park Avenue, Bates Motel, Ravenswood, The Secret Circle, The Lost Room (miniserie), Persons Unknown (miniserie), Remember Me (2014 miniserie), The Enfield Haunting (miniserie)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar merge:
Lucifer
The Walking Dead
Arrow
Supergirl
The Flash
House M.D
Supernatural

| Andreeaxcghk a răspuns:

AHS e genial
Ai incercat Supernatural?
E foarte tare, unul din preferatele mele.
La fel Friends, Daria sau How I met your mother...