| eliza7943 a întrebat:

Cine îmi poate spune niște seriale pe Netflix gen 13 reasons (sa fie cu adolescenți) și niște filme sau tot seriale cu adolescente care au rămas însărcinate.
Mulțumesc pupici ❤️❤️Dau funda

Răspuns Câştigător
| PerrieLouise a răspuns:

Am văzut două filme cu Noah Centine-o, în care este vorba de adolescente, dar nu au rămas însărcinate. Sierra Burgess is a loser și to all the boys that i loved before

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13 reasons why e cu gay. Cu gay vrei?

| eliza7943 explică (pentru anonim_4396):

Nu pe asta se bazează filmul ....este vorba de fata care era călcată in picioare de toată lumea...iar intr o zi, și a tăiat venele
Dacă nu stii exact despre ce este vorba. abtine te de la comentarii

| anonim_4396 a răspuns (pentru eliza7943):

L-am vazut. Ambele sezoane. Si e cu gay, vreo 2 cupluri de poponauti, si mai mai ca se indragostesc si aia 2. Ala care era handicapat si cu negru care avea grija de el.
O porcarie, in toate filmele de adolescenti, sunt cupluri gay.
Naspa. Misto storyline-u, daca nu avea gay in film.

| Sekim a răspuns:

Riverdale e cu adolescenți