| Dolly96 a întrebat:

Cine imi poate spune niste seriale super!(nu horror)!

7 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Deci stiu eu 2 :xPreferatele mele sunt Pretty little liars si The vampire diaries.
Iti dau un mic rezumat la fiecare.
Pretty little liars:retty Little Liars este o productie ABC Family, bazata pe seria de romane cu acelasi nume a Sarei Shepard. Serialul urmareste schimbarile din vietile a patru fete- Hanna, Aria, Spencer si Emily- dupa ce "liderul" grupului lor, Alison, dispare, iar ele incep sa primeasca mesaje scrise din partea unui necunoscut care se semneaza "A".
Trailer-http://www.youtube.com/watch?v=fBJbHranLaQ
The vampire diaries-Elena, una dintre cele mai populare eleve din liceu a avut parte in urma cu 4 luni de o mare tragedie : parintii ei au murit intr-un accident de avion. Astfel aceasta, impreuna cu fratele ei, in varsta de 15 ani trebuie sa faca fata durerii. Anul scolar tocmai a inceput. Elena impreuna cu prietenele sale sunt fascinate de prezenta unui nou stundent, tanar misterios si carismatic pe nume Stefan. Cei doi tineri au inceput sa vorbeasca, pe scurt facandu-si ochi dulci. Ceea ce nu stie Elena este ca Stefan este de fapt un vampir in varsta de 200 de ani. Chiar daca este un vampir Stefan incearca sa-si ascunda aceste instincte. Stefan are un frate, pe nume Damon care, fata de Stefan tot ceea ce face este sa-si faca treaba de vampir, sa faca rau oamenilor, incercand chiar sa o omoare pe Elena, astfel s-a declansat o adevarata rivalitate intre cei doi frati Serialul The Vampire Diaries este o adaptare a unei serii de carti publicate in 1991.
Trailer-http://www.cinemarx.ro/......67698.html
Iti recomand sa te uiti la amandoua.Sunt foarte interesante.:)

| Psihiatra a răspuns:

Eu ma uitam la crime pe insula harper, nu era de groaza, dar din pacate s`a terminat. poate il poti vedea pe internet. Ti`l recomand!winking

| razvan119 a răspuns:

Daca vrei comedii 2 barbati si jumatate sau the big bang theory

| Anonima_5812 a răspuns:

Eu iti recomand lost (eu zic ca o sa-ti placa)happy

| Betty a răspuns:

Www.serialepe.net aici gasesti mai multe si ai si o mica descriere :x
alegi ceea ce iti place :x

| yoyo_2337 a răspuns:

Lost e cel mai fain eu asa zic chiar l-am vazut pe tottongue

| iahim97 a răspuns:

Person unkow, jerico.is cele mai tari ceva de genul actiune-psihologie. trebuie macar sa te uiti la un trailer. Funda big grinx?