| AdelinaEDA16 a întrebat:

Cine imi poate spune si mine "COD EMISIUNE" de la concursul cu excursia in Thailanda de la emisiunea ASIA EXPRESS? Dau fundita la raspunsu corect

Răspuns Câştigător
| Rodica_Alexandra_1995 a răspuns:

Ai aflat pana la urma care sunt? Îmi spui și mie te rog!

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai cuminte ca oricum nu intrunesti conditiile de participare la concurs!
Daca nu ai 18 ani impliniti, nu poti participa!

| Anngela a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu inseamna ca nu poate avea visuri

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anngela):

Eu spun ca-i bine sa fie treaza, ca sa constientizeze ca ceea ce vrea acum cu ardoare, nu are nici o valoare pentru ea, nefiind eligibila sa intre in concursul ala.

| AdelinaEDA16 explică (pentru Violleta2022):

Am 20 de ani nu 18...acest cont de pe care am pus intrebarea este al surori mele mai mici.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AdelinaEDA16):

Ca sa nu mai creezi confuzii pe viitor, fa-ti cont personal pe TPU, este gratis si dureza doar 2 minute.

| AdelinaEDA16 explică (pentru Violleta2022):

Ok...dar pana la urma nu am inteles la ce ai inceput cu chesti de genu ca, daca nu ai 18 ani nu poti participa. Sunt convinsa ca ori cine ar sti asta. Practic ti-ai pierdut 2 minute din viata ca sa scrii cuiva ceva care deja stia. Trista poveste. Daca nu poti ajuta macar nu te mai baga inseama. Dar pe alta parte stau si ma gandesc ca poate iti place sa te bagi inseama ca musca in lapte. Sa te afli in treaba chiar daca nu ai habar.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AdelinaEDA16):

Tu cate minute ai pierdut acum, scriind aceasta explicatie fara sens?!

| AdelinaEDA16 explică (pentru Rodica_Alexandra_1995):

Imi pare rau....nu am aflat

| Rodica_Alexandra_1995 a răspuns (pentru AdelinaEDA16):

Ai aflat pana la urma care sunt? Îmi spui și mie te rog!

| julliema a răspuns:

Lasă TV-ul, netul, concursurile la care nu ai treabă și mai bine fă ceva benefic pentru tine: ia o carte de gramatică și pune mâna și învață să scrii corect că o să te ajute enorm în viață și cu siguranță vei ajunge să îți permiți o vacanță în Thailanda pe bănuții tăi. Succes!

| BOGOIFLORY a răspuns:

Eu am cateva coduri, daca vreti putem face schimb si poate asa le acoperim pe toate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BOGOIFLORY):

Vrei sa facem schimb de coduri?