| cornelia13 a întrebat:

Cine imi povesteste si mie filmul intalnirea inimilor sau care il stie pe numele dill mill gayye. dar de la inceput cu detalii plizz

Răspuns Câştigător
| Mandark a răspuns:

Deci. filmul dill mill gayye este o poveste despre niste doctori rezidenti.care ca orice tineri in spital mai fac si nazdravanii. primii rezidenti :dr armaan malik, dr ridhima gupta, dr atul, si sora ridhimei nu i mai stiu numele dupa care mai apar 2 Dr Abhi Modi, si Dr nikki care traiesc o poveste de dragoste cu multe incercari de a lungul timpului, la fel traiesc si dr armaan si dr ridhima o frumoasa poveste de dragoste cu ft multe incercari... dupa care dr armaan si dr ridhima se despart datorita unui accident in spital unde ridhima este impuscata iar armaan se loveste la cap si isi pierde memoria ...ridhima este trimisa la tratament de tatal sau dr shashank in sua iar armaan pleaca si el de langa ridhima pentru ca datorita loviturii de la cap o sa inebuneasca iar din iubire pentru ridhima so protejeze pleaca. ridhima este mintita de tatal sau ca armaan a parasit-o.iar ea nu vrea sa mai auda de armaan. ridhima revine in serial in episodul 506. am uitat sa spun ca dupa plecarea lor apar alti rezidenti : dr sid modi, dr naina, dr yuvi, dr jp, si dr tamanaa. dr sid si dr tamanna traiesc o poveste de dragoste ciudata deoarece sid este ca un copil si nu are intentii serioase. fapt pentru care parintii tamannei o casatoresc cu alt barbat fapt pentru care sid sufera ft mult.dr yuvi si dr naina traiesc o poveste ft frumoasa de dragoste. tamanna pleaca in canada cu noul sot in episodul 506 iar sid venind sa se vada ultima data cu ea se izbeste de ridhima care l-a acuzat de molestare palmuindu-l si urmand un conflict foarte mare intre cei 2 care a incercat de nenumarate ori sa l umileasca pe celalalt. intr-un final cei 2 se apropie.ridhima afla adevarul ca arman nu a parasit o si pleaca dupa el.dr shashank il trimite pe sid dupa ea sa o ajute.iar sid o salveaza pe ridhima de multe ori de la moarte o data a salvat o cu trupul sau incalzind o pentru ca ridhima intra in soc hipotermic. fapt ce starneste ura ridhimei si mai mult pentru ca a crezut ca a violato.intr un final se afla adevarul si sid hotaraste sa se casatoreasca cu ridhima ca so scape de toata rusinea pentru parintii ei accepta si ridhima.ea incercand sa se sinucida si in ziua nuntii fapt ce l-a suparat pe sid care nu mai vroia sa faca nunta intr un final nunta se face iar cei 2 traiesc ca niste straini.se apropie intr -un final si apare armaan care strica totul incercand so impace pe ridhima.si nestiind ca este casatorita cu sid. ridhima este confuza si plange nestiind pe cine sa aleaga.cam atat te sfatuiesc sa urmaresti filmu in continuare. sper ca te-am ajutat :* funda?

1 răspuns:
| cornelia13 explică:

Mersi