| madykka10 a întrebat:

Stie careva daca va fi si sezonul 3 di Dill Mill Gayye sau Intalnirea Inimilor?

7 răspunsuri:
| Mandark a răspuns:

Nu cred ca va fi si sezonul 3. multi spun ca producatorii daca vor face sez 3 va fi o surpriza pentru fani. oricum filmul se v-a termina vineri happy Funda?

| Diia94 a răspuns (pentru Mandark):

Sa faca acum? la ei filmul s-a terminat in 2010 thinking

| Mandark a răspuns (pentru Diia94):

Stiu dar sunt zvonuri nimic nu e concret. si eu mi-as dori asta e cel imi bun film dar nah happy

| Diia94 a răspuns (pentru Mandark):

Da ar fi frumos love struck sa faca si nikky un copil :d si ridhimalaughing)

| Diia94 a răspuns:

Pai episodul 721 e ultimul. Asta e tot ce stiu.

| Drug_George_1992 a răspuns:

Ar fi super daca ar mai fi inca vreo 2 3 sezoane asta e singurul serial la care m-am uitat si la care mas mai uita de 1000 de ori si sincer sa fiu am invatat multe din acest film naspa ca s-a terminatcrying poate la rugamintea fanilor s-ar putea sa mai faca macar un sezon cine stie?