| elenaroxana_1212 a întrebat:

Cine imi recomanda si mie un film de dragoste-comedie?! ..si mai am o intrebare ce se intampla in lost pana la urma?

Răspuns Câştigător
| Allisson a răspuns:

Lost are un happy end, dar nu mai tin minte bine-uite la filmele acestea
Life as We Know It
This Means War
Just My Luck
The Ugly Truth
27 dresses
What Happens in Vegas
The Proposal
The Bounty Hunter
Definitely, Maybe
What a Girl Wants
Sydney White
Just Go with It
She's the Man
Win a Date with Tad Hamilton!
Bride Wars
Friends with Benefits
Killers
Chalet Girl
Letters to Juliet
LOL
Monte Carlo
When in Rome
Another Cinderella Story

Sunt cele mai tari comedii romantice.vizionare placuta.♥

FUNDA?

2 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

What a girl wants, friends with benefits, ted, what a boy girl thing. lost e suuuuuper..insa e si incurcat si finalul nu a fost asa frumos....ma asteptam la cu totul altceva...insa mie mi-a placut fooarte mult..nota 10. este destul de incurcat si s-ar putea sa nu intelegi toata actiunea