| adelynaa a întrebat:

Un film bun cine imi recomanda?
Comedie sau de dragoste happy

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Beautiful Creatures
Upside Down
Now Is Good
The Perks Of Being A Wallflower
The Campaign
21 & Over
Movie 43
Identity Thief

| Grimmjow69 a răspuns:

Buna!
Uite cateva dintre ele:

"Hitch" "Bridget Jones" "Love actually" "Serving Sara" "10 things I hate about you" " Mic dejun la Tiffany's" " Sabrina" "October Sky" "Monster-in-law " "Italiana pentru incepatori " " Wimbledon " " Povestea unui cavaler " "How to lose a guy in ten days" "Me, Myself & Irene" "Liar Liar" "Bruce Allmighty" "The Girl in the Caf"

| KinekT a răspuns:

Cele mai tare comedii vazute de mine

the mask/ace ventura pet detective/ted/the three stooges/experimentul simturilor

| CryssaCrys a răspuns:

21 and over. Cea mai tare comedie happy

| TaniaMaria97 a răspuns:

Letters to Juliet big grin

| biancandreea a răspuns:

Un cuplu mortal
Adevarul gol-golut