| TheNiGhTCoReLV a întrebat:

Cine imi recomanda si mie un film HORROR, cat mai horror posibil chiar vreau sa ma sperii big grin?

Răspuns Câştigător
| pasarica123 a răspuns:

The fog(nu e chiar de groaza groaza dar tot e ceva)
Tărâmul mortii(nu știu dacă te sperie zombii căci ăsta e cu așa ceva)
Drag me to hell(merita văzut neapărat!"""a 2 a oară când l am văzut am murit de ras)
Uita te la toate dar după mine începe cu ultimul și aștept un răspuns despre cum a fost happy

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Paranormal activity (seria)
Haunting of Whaley house
Casa celor 13 fantome
The Exorcism Of Emily Rose
The Conjuring
Annabelle. Vizionare placuta!

| spiridus25 a răspuns:

It Follows, Let Me In si Let The Right One I, The Descent, [REC]

| BenWilde a răspuns:

The shutter. Cel mai horror film pe care l-am vazut. Vizionare placuta happy..hihi

| filiz a răspuns:

The Grudge, Dead Silence, The
Babadook

| AndreiGelato a răspuns:

Uita-te la trilogia si serialul cu Hannibal Lecterwinking

| Lorena01042002 a răspuns:

The Exorcism Of Emily Rose