| βÚβÚ a întrebat:

happy! Vreau sa vad un film horror in seara asta. Cine imi recomanda si mie unul? (dar sa fie foarte horror, sa ma sperii laughing )

Răspuns Câştigător
| wall a răspuns:

Tunelul Mortii(death tunnel)
este foarte horror
este ceva gen: 5fete 5 etaje 5 fantome si 5 ore.
sau

Liniste mortala
Dar poate nu mai dormi la noapte de frica sa nu tipi in somn. Daca vezi filmul veisti despre ce vorbeschee hee.

10 răspunsuri:
| HinnaBunneh a răspuns:

Jocuri stranii!

| HinnaBunneh a răspuns:

Cosmaruri placute! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| MsGossier a răspuns:

Paranormal Activity
e eu la asta m-am speriat
uite si ai sa vezi ce prezinta, apoi imi zici ti-a placut sau nu xD

| LoLo_9163 a răspuns:

House of Wax, e super tare filmu ca e si Paris Hilton care-i omorata.Sa speram ca nu te sperii deoarece oamenii sunt busi in ceara fierbinte si cand ia ceara se ia si pielea...ma rog, cosmar placut laughing!

| EaaRux a răspuns:

Cosmar pe Elm Street. Daca l-ai vazut pe ala nou, poti sa il vezi pe ala vechi cu Johnny Depphappy

| oana1405 a răspuns:

"Paranormal activity"-uita-te e super filmul si te sperii foarte tarebig grin

| ionela1560 a răspuns:

Buna cel mai misto e tarata in iad e super misto sper sa iti placa laughing

| Enigma_6375 a răspuns:

The fourth cand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The grudge 1, 2, 3 sunt super scary:-ssDak nu iti recomand si Drag me to hell