| SuperFraTele a întrebat:

Cine imi spunce si mie niste filme de comedie (minim 3 si o mica descriere daca se poate ).Dau funda celor mai tari filme.big grin

3 răspunsuri:
| GeorgianaDascalu a răspuns:

Http://www.noifilme.ro/filme-comedie/
Ai descriere la fiecare trailer in parte.

| GumiFreeStyle a răspuns:

Comedie? Pai sa vad ce-mi amintesc thinking
Totusi ar fi ajutat daca spuneai pentru ce varsta.Sa speram ca-s bune astea.
1.TED[este vorba despre un bărbat care vrea cu tot dinandinsul să scape de... ursuleţul lui de pluş, Ted, adus la viaţă de o dorinţă pusă în copilărie. Ajuns la maturitate, John visează la o viaţă normală alături de frumoasa Lori, doar că Ted se dovedeşte a fi un obstacol greu de depăşit.

Cei doi sunt de nedespartit, insa Ted nu este deloc o influenta pozitiva. Fumeaza marijuana, bea si petrece aproape tot timpul. Ducand o viata degradanta si lipsita de responsabilitati, acesta il impiedica pe John sa poata avea la randul lui o viata organizata si linistita alaturi de iubita lui. Asta pana cand, satula de aceasta situatie, Lori decide sa puna piciorul in prag: ori ea, ori Ted.]

1.Johnny English Reborn[e vorba despre un spion mai neindemanatic care nu cunoaşte frica şi nu are simţul pericolului în comedia thriller cu spioni Johnny English Reborn.

Din pacate decat 2 imi vin in minte.

| DayN a răspuns:

Mac and Devin go to Highschool: film despre viata drogatilor la liceu ( cu snoop dog si Wiz Kalifa) wiz joaca rolul tocilarului care devine smecher in preajma lui Mac( snoop Dog) filmul e in principal despre fumat si schimbarea unui copil prin eliberarea de griji.
2. Van Wilder (3 filme diferite) in principal in aceset filem e vorba despre cel mai tare tip din colegiu, care e prezent la toate petrecerile si e cel mai mare rival al tocilarilor din campus.