| Goomi a întrebat:

Cine imi spune niste animeuri care starnesc curiozitatea nu conteaza ce gen dar sa fie de preferabil ca unul din astea sankarea sau kissxsis. FUNDA!

7 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Full Metal Panic, toate:) (Daca iti place genul militar), Hellsing, Melancholy Of Haruhi Suzumiya, si cam atat din cate stiu eu :-? si Blue Gender!

AICI ai SITE!

http://animeready.com/anime/completed/full-metal-panic/

Sunt cam toate animeurile din lume aici, daca nu ti-a placut ce ti-am dat, dai la GENRES si cauta:) Ai ce cauta nu gluma!

| Consumptive a răspuns:

Buna!:)
Uite poti incerca Tasogare Otome x Amnesia, Hyouka, Bakemonogatari, Another, Highschool of the Dead, Highschool DxD, Dakara Boku wa, H ga decinai, Rosario + Vampire, Zero no Tsukaima, Guilty Crown, Hakuouki, Hidan no Aria, Kämpfer, Shakugan no Shana.
Sunt foarte multe, eu iti dau lista mea si vezi daca iti mai place ceva de pe-acolo:
http://myanimelist.net/animelist/EpicLustful

| irbis a răspuns:

Incearca Mawaru penguindrum, kokoro connect (ruleaza chiar acum), Another, Angel beats.

Răspuns utilizator avertizat
| Ivonaa a răspuns:

Another - horror
Chrono Crusade
Kaichou wa maid sama
Fairy Tail
Ao no Exorcist
Uta no prince sama
Ouran High School Host Club
High School to Dead

Sunt o " obsedata inraita " de anime-uri daca mai doresti si altele nu ezita sa ma intrebi ^^

| NightWing a răspuns:

Cel mai tare anime este dragon ball z.

| Goomi explică:

Toti ati dat niste raspunsuri super...dar nu stiu cui sa ii dau funa