| OanaKT a întrebat:

Cine imi spune niste filme interesante.nu mai vechi de anul 2004.gen - comedie romantica... dau FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| IoanaOana a răspuns:

Leap year (2010)
Scurta descriere:
O femeie se indreapta spre Irlanda pentru a-l convinge pe prietenul ei sa accepte cererea ei in casatorie. Aceasta alege ca zi o sarbatoare traditionala din zona - Leap Day - care are loc o data la 4 ani, cand luna februarie are 29 de zile, pentru a fi sigura ca partenerul ei va accepta. Totul ia o turnura diferita in momentul in care vremea rea ameninta calatoria ei planuita spre Dublin. Ajutata de un barman, aceasta are parte numai de peripetii, la sfarsitul carora e foarte probabil sa se aleaga cu un alt logodnic decat cel pe care-l planuise de la inceput.

7 răspunsuri:
| oanecorleone a răspuns:

Cruel Intention 1, 2, 3 este putin cam drama dar este foarte frumos si uitate intai la doi si apoi la 1.

http://www.wassupady.com/2008/01/top-15-filme-comedii-romantice.html
Uite un site ca acum nu mai imi aduc aminte.

| bubbiubbi a răspuns:

Oo.
A walk to remember
The notebook
Hachiko
Valentine's day

Astea sunt cateva care mi-au venit in cap acum.Dar incearca siteul imbd (cauta pe google) acolo sunt multe topuri etc. tu trebuie doar sa gasesti si sa le downloadezi.
Sper ca te-am ajutat.
xoxox.

| Cr3tzulin4 a răspuns:

The back-up plan.e un film extrem de fain(din punctul meu de vedere). Cand imi mai aduc aminte iti mai spun. fundita?

| anonimul9156 a răspuns:

Nu stiu daca te-ai uitat la Step up, daca nu uita-te.mai e un film comedie romandica pe care il stiu, se numeste 50 First Dates. daca mai vrei dai pm...big grin

| Mihaibun a răspuns:

Filmul FANAA

| LoredanaKV a răspuns:

Friends with benefits
Dani fa funda big grin

| geo93 a răspuns:

Fast aand furious 2 sau transporter 3