| fffandreeea a întrebat:

Cinemi spune si mie niste filme de comedie? pls laughingca acum de anul nou n-am ce face

Răspuns Câştigător
| Trălălău a răspuns:

Pai singur acasa toata seria, the godmother cu alex velea smiley jojo mai multi numai k nu-i prea comedie, beverly hills chiuaua 1 si 2, norbit, twilight toata seria, little man

4 răspunsuri:
| Marinush123456789 a răspuns:

Nici eu nu am ce face, sunt plecat din tara...iti recoamnd Dumb and dumber...ace ventura ( ambele).

| RooBerrT123 a răspuns:

Singur acasa toata seria

| raph2010 a răspuns:

American pie toata seriabig grin scary movie toata seriabig grin, superdad, boy and girl