| eugen11 a întrebat:

Cine imi spune niste filme SCIENCE FICTION? de exemplu cu ar fi : AVATAR, JOHN CARTER?

Răspuns Câştigător
| danysasuke7 a răspuns:

Asta e cel mai bun sf shooter pe care l-am vazut https://www.youtube.com/watch?v=_pV2zz3z0oM e foarte bine gandit si e actiune tot filmul

| eugen11 explică (pentru danysasuke7):

Merci mult...chiar ce voiam eu laughing...

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IonutDX a răspuns:

Gattaca

| pilimon12 a răspuns:

Star Wars, Star Trek, Star Gate, Terminator 1, 2, 3, The hobbit a aparut doar 1 dar va fi si 2 si 3, The Lord of The Rings si mai stiu dar nu mi le amintesc. Funda?

| greenstar a răspuns:

Http://www.imdb.com/genre/sci_fi
ai mai multe titluri aici daca ai rabdare sa te uiti la ele

| Hopirtean_Daniel_1998 a răspuns:

Uite unu cu roboti super smecher! : Real Steel, si iti dau si un site pe care gasesti toate filmele de care ai nevoie : 990(punct)ro